Rury osłonowe

W Polsce działa sporo wytwórców rur, natomiast żadna z tych firm nie może poszczycić się równie dobrym stażem w gałęzi co Teltar. Firma ta funkcjonuje już od 2005 roku, kiedy to powstała w Chmielowie obok Tarnobrzegu. Nieustannie rozwija swoją działalność, czego dowodem jest przez cały czas rosnąca lista ukontentowanych ze współpracy klientów.

Teltar to przede wszystkim wytwórca rur HDPE, od czego rozpoczął swoje działanie na rynku i w czym wciąż się specjalizuje. Współcześnie jednak Teltar wciąż inwestuje w poszerzanie swoich możliwości wytwórczych, co zaowocowało poszerzeniem oferty przedsiębiorstwa o wiele innych rodzajów rur, w szczególności o rury osłonowe i przepustowe. Park technologiczny w którym powstają artykuły Teltar jest wyposażony w innowacyjne maszyny, które gwarantują, że procesy wytwórcze odbywają się bardzo szybko i bez jakichkolwiek problemów. Wszystkie artykuły, opuszczające fabrykę przedsiębiorstwa, są wyrobami stworzonymi z materiałów doskonałej jakości.
Sprawia to, że nie ma żadnych wątpliwości, jeżeli chodzi o trwałość a także jakość towarów sprzedawanych przez Teltar. Wieloletnie doświadczenie a także nieustanna inwestycja w dalszy rozwój sprawia, że Teltar to wytwórca rur, któremu na pewno warto zaufać. To prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie.

Firma jest także oficjalnym dostawcą rur a także złączek dla Orange, znanej firmy telekomunikacyjnej. Jest to tylko jeden z wielu dowodów na to, że artykuły przedsiębiorstwa Teltar są wysokiej jakości i spełniają wszelkie wyznaczone normy. Sięgając po rury od Teltar można oczekiwać, że kupuje się najlepszy z dostępnych towarów. Jest to dlatego firma, na którą na pewno wypada zwrócić uwagę!