Usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie

Nasz zakład jest przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem na rynku. Zajmuje się wykonywaniem wszelkiego rodzaju towarów z kamienia: są to nagrobki, schody, kominki, zabudowy, posadzki, blaty kuchenne czy parapety kamienne. W swoich pracach stosujemy surowiec dobrej jakości. Każdy artykuł jest unikalny.
Możesz wybrać spośród kilku rodzajów kamienia o różnych kolorach oraz fakturach; oferowane są: granity, marmury, piaskowce, kwarcyty, łupki oraz wapienie. Zdjęcia faktury kamieni można obejrzeć w galerii na naszej stronie firmowej, zapraszamy także do obejrzenia naszych dotychczasowych prac.
Poza atrakcyjnym wyglądem nasze towary cechują się także dużą trwałością dzięki obróbce kamienia za pomocą najnowszych technologii. Oprócz tego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem.
Możesz być także pewny, że zamówienie wykonamy w ustalonym terminie. Pozostaje jedynie wybrać spośród naszych towarów. O ile właśnie urządzasz dom, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą schodów, parapetów, blatów, tarasów, ławek czy kominków. U nas zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo – doradzimy surowiec odpowiedni na posadzki a także schody pod względem ścieralności, nasiąkliwości jak również twardości, w zależności od twoich wymagań. Doradzimy także w wyborze kominka – posiadamy w asortymencie kominki różnego gatunku oraz w różnym stylu, produkowane z marmuru bądź granitu. W propozycji posiadamy także blaty kuchenne, zwłaszcza są to blaty granitowe, które są naturalne, bezpieczne dla zdrowia, odporne na temperaturę oraz łatwe do utrzymania, a przy tym nadadzą elegancji każdej kuchni. Opisując nasz zakres działania, nie wypada zapominać o nagrobkach – przykładowe realizacje obejrzysz na naszej stronie, wprawdzie do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 15.05.2019 01:35:59)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 22.06.2016 09:17:34)

Podlinkuj wpis: