Szkoła policealna

Szkoła policealna

Niepubliczna Szkoła Biznesu w Rzeszowie, od ponad 20 lat, wykonuje swoje usługi edukacyjne dla dorosłych. Dziś posiada ona dwie placówki w Rzeszowie, w tym Niepubliczną Szkołę Biznesu i Policealną Szkołę Zawodową i placówkę Niepublicznej Szkoły Biznesu w Tarnowie. Szkoły te posiadają uprawnienia szkoły publicznej, a przyjęcia uczniów następują wg kolejności zgłoszeń. Nie ma tu egzaminów wstępnych.

Szkoła ta posiada co niemiara zalet. Głównie zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu. Na domiar tego oferuje nagrody rzeczowe, za najlepsze wyniki w nauce i zapewnia realizację autorskich programów nauczania. Uczeń może sobie też wybrać język obcy, którego chce się dobrze nauczyć.

Szkoła współpracuje z różnorakimi pracodawcami, w związku z tym uczniowie mają szansę na zatrudnienie po ukończeniu nauki, jak i również przygotowuje uczniów do zdawania egzaminów OKE.

Szkoła policealna oferuje edukację dla dorosłych na różnorakich kierunkach. Są wśród nich asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny, masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej, opiekunka środowiskowa, technik sterylizacji medycznej, florysta, technik usług kosmetycznych czy opiekunka dziecięca. Jak widać wybór jest spory i również daje duże możliwości rozwoju zawodowego.

Sale lekcyjne są w odpowiedni sposób wyposażone, żeby uczniowie mogli w nich odbywać lekcje teoretyczne i również praktyczne. W tej szkole można się nauczyć odpowiednio swojego przyszłego zawodu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 14.07.2019 17:02:35)

Podlinkuj wpis: