Kolczyki antyalergiczne

Kolczyki antyalergiczne

Firma Studex jest wiodącym producentem sprzętu a oprócz tego wszelkiego rodzaju akcesoriów, wykorzystywanych do przekłuwania uszu a oprócz tego do pielęgnacji uszu po zabiegu przekłuwania. Propozycja jest kierowana do salonów kosmetycznych oraz hurtowni kosmetycznych a także do jubilerów. Proponowany przez firmę sprzęt do przebijania uszu, jest najwyższej jakości, bezusterkowy, bezproblemowy w obsłudze. Sprzęt oferowany przez Studex, gwarantuje bezbolesne przekłuwanie uszu dzieciom, sprzęt ten nie powoduje huku, jest cichy, delikatny oraz bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka.
Przedsiębiorstwo Studex jest na rynku od przeszło 40 lat, przez ten czas zdążyła sobie wyrobić odpowiednią renomę. Gwarantuje konkurencyjne ceny oraz duży wybór produktów w kontekście sprzętu oraz akcesoriów kosmetycznych do przebijania uszu. Wszystkie sprzedawane przez firmę systemy do przebijania uszu oraz kolczyki hipoalergiczne, są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o ich najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo stosuje się do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa oraz jakości, dzięki temu wypuszczane przez nią artykuły na rynek, są sterylne oraz bezpieczne w użytkowaniu. Oddziały przedsiębiorstwa znajdują się w 70 krajach, na 6 kontynentach, to zaś świadczy o dużej popularności tej firmy.
Kolczyki do przebijania uszu, sprzedawane przez Studex, są rozmaite oraz dopasowane do różnorakich upodobań małych dzieci oraz nie tylko. Różnoraki wybór kolorystyczny, różnorodne modne wzory oraz wielkości kolczyków, zaspokoją wszelkie, nawet najbardziej wymagające wymagania. Zaś preparaty do pielęgnacji kolczyków oraz uszu po zabiegu, są przebadane odnośnie bezpieczeństwa, są hipoalergiczne, nikogo nie uczulają.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 13.06.2019 02:49:37)

Podlinkuj wpis: