Kleje dyspersyjne

Kleje dyspersyjne

Zakłady Chemiczne BOCHEM są współcześnie w naszym kraju liderem między wytwórców różnorodnych klejów przemysłowych.
W niemałej ofercie dostępnych jest przeszło dwieście artykułów, między których można wymienić kleje a także materiały dla obuwnictwa a także kaletnictwa. Na domiar tego firma ta wytwarza kleje do podłóg, tapicerskie, meblarskie, do etykiet, papieru a także najrozmaitsze artykuły bez zarzutu sprawdzające się w przemyśle gumowym czy motoryzacji.
Klienci mogą zakupić doskonałej jakości kleje rozpuszczalnikowe – w tym klej neoprenowy – chloroprenowy, klej poliuretanowy, klej kauczukowy a także niemało innych.
Pośród wielu niemałą popularnością cieszą się kleje neoprenowe, które są jednoskładnikowymi produktami wykonanymi na podstawie polichloroprenu.
Neopren jest kauczukiem syntetycznym wykonanym na podstawie monomeru chloroprenowego i również tworzy on roztwór w połączeniu z Różnorakimi rozpuszczalnikami organicznymi tj.: aceton, estry alkohole a także etery. Natomiast w połączeniu z wodą tworzy klej wodny.
Na rynku klej ten występuje w większości wypadków w postaci płynnej, co znacznie ułatwia nakładanie go na niemałych powierzchniach. Na domiar tego jest dostępny w postaci nie cieknącego żelu.
Podczas użycia klej po wyparowaniu rozpuszczalnika zamienia się w folię klejącą. Jego nakładanie odbywa się przez pokrycie klejem obu podłoży czy też wyłącznie jednego podłoża.
Neoprenowe kleje mają rozległe zastosowanie, dlatego że umożliwiają one łączenie wielu różnorodnych podłoży tj.: drewno, kauczuk, skóra, metal, szkło, ceramika, korek czy sztywne PVC.
Natomiast klej tapicerski jest to wszechstronny towar przemysłowy bez zarzutu sprawdzający się w wielu zastosowaniach tapicerskich.
Cechuje się jego osoba doskonałą odpornością termiczną spoiny,
przyczepnością do podłoża a także uniwersalnością.
Klej ten Perfekcyjnie nadaje się do napraw obuwia czy napraw tapicerki, a w a w szczególności takich elementów jak: boczki, pianki, wykładziny a także wielu innych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 53 (ostatnio: 17.06.2019 01:09:23)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 21.08.2017 23:16:21)

Podlinkuj wpis: