Klej poliuretanowy dwuskładnikowy

Klej poliuretanowy dwuskładnikowy

Jeden z liderów produkcji klejów przemysłowych w Polsce, od prawie 30 lat funkcjonujący na rynku, o dużym asortymencie, mogącym mieć zastosowanie w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek a także innych), podłogowej, produkcji wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet a także papieru przylepnego. Producent klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki ponad 200 typami artykułów w asortymencie w propozycji zapewnić może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Prócz tego fabrykant klejów posiada w propozycji usługi sklejania a także produkcji kompozytów laminowanych, w których zawierają się: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, fabrykant klejów jest w stanie zaproponować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych oraz termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, fabrykant ma możliwość opracowania nowych produktów lub dostosowywanie ich pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Zakład pracy ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych produktów jak a także dbałości o dobro klienta.

Obecnie przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o dobrej jakości urządzeniach do produkcji, oczekiwania każdego klienta, zarówno wysokiej klasy, ilościowe jak a także serwisowe oczywiście zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – kluczowego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów a także innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 08.06.2019 05:40:15)

Podlinkuj wpis: